Wiadomości

Już wkrótce będziemy jeździć komunikacją miejską tylko z kartą płatniczą

Już wkrótce zostanie uruchomiony system w którym będzie można porusza się komunikacją miejską mając przy sobie tylko zbliżeniową kartę płatniczą lub telefon (obsługujący technologię NFC lub HCE). Głównym elementem tego systemu jest zamontowany w każdym pojeździe terminal biletowy z ekranem dotykowym.

Rozszerzamy funkcjonalność Bydgoskiej Karty Miejskiej

Rozszerzamy funkcjonalność BKM

 

Informujemy, że ZDMiKP podpisało porozumienie z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności, na podstawie którego włączono WSIiU do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy włączony do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej

Informujemy, że do Systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej dołączył Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy.

Bydgoska Karta Miejska ma już 4 lata!

Mieszkańcy Bydgoszczy używają Bydgoskiej Karty Miejskiej już od 4 lat! 

Instrukcja obsługi automatu biletowego

    

Jak otrzymać Bydgoską Kartę Miejską?

Bydgoska Karta Miejska jest wydawana bezpłatnie (dotyczy to wyłącznie pierwszej karty). Aby otrzymać Bydgoską Kartę Miejską należy złożyć wniosek o wydanie karty. Wnioski można składać osobiście w Centrum Obsługi Klienta (COK), w Punkcie Obsługi Klienta (POK) lub za pośrednictwem strony internetowej: www.bydgoskakartamiejska.com.pl

 

Po złożeniu wniosku, kartę można odebrać osobiście w Centrum Obsługi Klienta lub w Punkcie Obsługi Klienta, w zależności od miejsca złożenia wniosku.

 

UWAGA! W przypadku wniosku składanego przez Internet, kartę mozna odebrać wyłacznie w Centrum Obsługi Klienta. Bydgoska Karta Miejska jako nośnik biletów komunikacji miejskiej może być wydana jako karta imienna lub na okaziciela.

 

W przypadku składania wniosku o kartę imienną należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach min. 2,5 x 3 cm (np. aktualne zdjęcie do legitymacji szkolnej/studenckiej, paszportu lub dowodu osobistego). Zdjęcie do personalizacji karty można również wykonać nieodpłatnie w COK lub w POK.

 

Wypełniony wniosek można złożyć w Centrum Obsługi Klienta (COK) oraz w Punkcie Obsługi Klienta (POK) - informacje dotyczące COK i POK - kliknij TUTAJ