Wiadomości

Już wkrótce będziemy jeździć komunikacją miejską tylko z kartą płatniczą

Już wkrótce zostanie uruchomiony system w którym będzie można porusza się komunikacją miejską mając przy sobie tylko zbliżeniową kartę płatniczą lub telefon (obsługujący technologię NFC lub HCE). Głównym elementem tego systemu jest zamontowany w każdym pojeździe terminal biletowy z ekranem dotykowym.

Rozszerzamy funkcjonalność Bydgoskiej Karty Miejskiej

Rozszerzamy funkcjonalność BKM

 

Informujemy, że ZDMiKP podpisało porozumienie z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności, na podstawie którego włączono WSIiU do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy włączony do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej

Informujemy, że do Systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej dołączył Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy.

Bydgoska Karta Miejska ma już 4 lata!

Mieszkańcy Bydgoszczy używają Bydgoskiej Karty Miejskiej już od 4 lat! 

Instrukcja obsługi automatu biletowego

    

Zbigniew Boniek i Mennica Polska wspierają WKS Zawisza Bydgoszcz

17 września 2010 roku w siedzibie Mennicy Polskiej w Warszawie odbyło się spotkanie Pana Zbigniewa Bońka z Zarządem Spółki. Podczas spotkania omówiono dotychczasową współpracę w zakresie emisji monet z serii „Królowie Futbolu”. Poruszono też sprawy związane z udziałem Mennicy Polskiej w projekcie EURO 2012. Mennica Polska uzyskała akceptację  Pana Zbigniewa Bońka w sprawie pomocy w organizacji wyżej wymienionych projektów.

Podczas spotkania polski piłkarz poinformował, że rezygnuje z przysługujących mu tantiemów ze sprzedaży monet z serii „Królowie Futbolu”. Środki z tego tytułu Pan Boniek zdecydował się przekazać za pośrednictwem Mennicy Polskiej klubowi piłkarskiemu,  w którym rozpoczynał karierę, czyli WKS Zawisza Bydgoszcz. Jednocześnie Pan Boniek wyraził nadzieję, że Zawisza Bydgoszcz odbuduje swoją dawną świetność i będzie chlubą miasta.

Wkrótce klub  Zawisza Bydgoszcz oraz Mennica Polska podpiszą porozumienie, które będzie regulować zasady wzajemnej współpracy. Dodatkowo na koszulkach piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz pojawi się logo Bydgoskiej Karty Miejskiej, czyli nowoczesnego systemu poboru elektronicznych opłat, który od 20 września 2010 roku na terenie Bydgoszczy wdraża Mennica Polska.