Wiadomości

Już wkrótce będziemy jeździć komunikacją miejską tylko z kartą płatniczą

Już wkrótce zostanie uruchomiony system w którym będzie można porusza się komunikacją miejską mając przy sobie tylko zbliżeniową kartę płatniczą lub telefon (obsługujący technologię NFC lub HCE). Głównym elementem tego systemu jest zamontowany w każdym pojeździe terminal biletowy z ekranem dotykowym.

Rozszerzamy funkcjonalność Bydgoskiej Karty Miejskiej

Rozszerzamy funkcjonalność BKM

 

Informujemy, że ZDMiKP podpisało porozumienie z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności, na podstawie którego włączono WSIiU do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy włączony do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej

Informujemy, że do Systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej dołączył Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy.

Bydgoska Karta Miejska ma już 4 lata!

Mieszkańcy Bydgoszczy używają Bydgoskiej Karty Miejskiej już od 4 lat! 

Instrukcja obsługi automatu biletowego

    

Już można kodować bilety komunikacji miejskiej na Elektronicznych Legitymacjach Studenckich

W dniu 10.11.2010 została uruchomiona dodatkowa funkcjonalność w Systemie Bydgoskiej Karty Miejskiej.
 

W ramach tej funkcjonalności można kodować bilety komunikacji miejskiej nie tylko na Bydgoskich Kartach Miejskich wydawanej przez ZDMiKP w Bydgoszczy, ale również na Elektronicznych Legitymacjach Studenckich (ELS) dwóch uczelni:
Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej i Collegium Medicum UMK.

Aby właczyć Elektroniczną Legitymację Studencką do Systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej należy aktywować ją w Centrum Obsługi Klienta ZDMiKP w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 174a lub przesłać wniosek o aktywację ELS przez Internet.


Na wydzielonych stanowiskach komputerowych w Centrum Obsługi Klienta zostało zainstalowane specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające autoryzację i zapis na ELS informacji niezbędnych do zakodowania biletów komunikacji miejskiej oraz w przyszłości również innych usług miejskich.
 

Zapraszamy studentów do składania wniosków o uruchomienie na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej funkcjonalnosci Bydgoskiej Karty Miejskiej.