Wiadomości

Już wkrótce będziemy jeździć komunikacją miejską tylko z kartą płatniczą

Już wkrótce zostanie uruchomiony system w którym będzie można porusza się komunikacją miejską mając przy sobie tylko zbliżeniową kartę płatniczą lub telefon (obsługujący technologię NFC lub HCE). Głównym elementem tego systemu jest zamontowany w każdym pojeździe terminal biletowy z ekranem dotykowym.

Rozszerzamy funkcjonalność Bydgoskiej Karty Miejskiej

Rozszerzamy funkcjonalność BKM

 

Informujemy, że ZDMiKP podpisało porozumienie z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności, na podstawie którego włączono WSIiU do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy włączony do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej

Informujemy, że do Systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej dołączył Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy.

Bydgoska Karta Miejska ma już 4 lata!

Mieszkańcy Bydgoszczy używają Bydgoskiej Karty Miejskiej już od 4 lat! 

Instrukcja obsługi automatu biletowego

    

Informacja dla pasażerów posiadających karty BKM z ulgą 48%

Informujemy, że zgodnie z decyzją Rady Miasta Bydgoszczy w sprawie zmiany systemu taryfowego w komunikacji miejskiej w Bydgoszczy wchodzącą w życie w dniu 1 lutego 2012 r., dotychczasowe ulgi od ceny biletów w wysokości 48% i 50% ulegną zmianie i w ich miejsce zostanie wprowadzona jednolita ulga w wysokości 50%.

Mając na względzie wygodę pasażerów, Mennica Polska SA wprowadziła poprawki do systemu informatycznego Bydgoskiej Karty Miejskiej, które spowodują, że karty z zapisaną ulgą 48% i 50% będą rozpoznawane przez system BKM jako karty z ulgą 50%.

W tej sytuacji nie ma konieczności wizytowania Punktów Obsługi Klienta ZDMiKP Bydgoszcz w celu dokonywania zmian w na kartach BKM.