Wiadomości

Już wkrótce będziemy jeździć komunikacją miejską tylko z kartą płatniczą

Już wkrótce zostanie uruchomiony system w którym będzie można porusza się komunikacją miejską mając przy sobie tylko zbliżeniową kartę płatniczą lub telefon (obsługujący technologię NFC lub HCE). Głównym elementem tego systemu jest zamontowany w każdym pojeździe terminal biletowy z ekranem dotykowym.

Rozszerzamy funkcjonalność Bydgoskiej Karty Miejskiej

Rozszerzamy funkcjonalność BKM

 

Informujemy, że ZDMiKP podpisało porozumienie z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności, na podstawie którego włączono WSIiU do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy włączony do systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej

Informujemy, że do Systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej dołączył Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy.

Bydgoska Karta Miejska ma już 4 lata!

Mieszkańcy Bydgoszczy używają Bydgoskiej Karty Miejskiej już od 4 lat! 

Instrukcja obsługi automatu biletowego

    

Zasady sprzedaży biletów okresowych w miesiącu styczniu 2012 r.

Informujemy, że zgodnie z decyzją Rady Miasta Bydgoszczy w sprawie zmiany systemu taryfowego w komunikacji miejskiej w Bydgoszczy wchodzącą w życie w dniu 1 lutego 2012 r., zmianie ulegają ceny biletów okresowych.

Aby umożliwić zakup biletów okresowych na miesiąc luty 2012 r. w przedsprzedaży, wprowadza się następujące zasady dystrybucji biletów:

  1. Bilety miesięczne na miesiąc luty będą dostępne w nowej cenie we wszystkich terminalach sprzedaży (w kioskach) poczynając od dnia 23.01.2012 r.
  2. Bilety miesięczne na miesiąc luty będą dostępne w nowej cenie we wszystkich automatach stacjonarnych oraz  w systemie sprzedaży internetowej poczynając od dnia 1.02.2012 r.
  3. Bilety N-dniowe z datą ważności rozpoczynającą się w miesiącu styczniu 2012 r. w dotychczasowej cenie, będą dostępne we wszystkich punktach sprzedaży (terminale, automaty, Internet) do dnia 31.01.2012 r. włącznie.
  4. Bilety N-dniowe z datą ważności rozpoczynającą się w miesiącu lutym 2012 r. w nowej cenie będą dostępne we wszystkich punktach sprzedaży (terminale, automaty, Internet) od dnia 1.02.2012 r.
  5. Bilety N-dniowe w przedsprzedaży (zakup biletu w miesiącu styczniu z datą ważności rozpoczynającą się w lutym 2012 r.) będą dostępne jedynie w terminalach sprzedaży zlokalizowanych w siedzibach ZDMiKP w Bydgoszczy od dnia 16.01.2012 r.